Aš

Lyžařské středisko Aš

Lyžařské středisko Aš se nachází na Vrchu Háj ve výšce 620 až 750 m. n. m. Středisko je vhodné jak pro pokročilé lyžaře, tak pro rodiny s dětmi. Areál nabízí výborné lyžařské podmínky po celou zimní sezonu. Středisko disponuje třemi sjezdovými tratěmi lehké a střední obtížnosti, které obsluhují dva lyžařské vleky. Pro nejmenší lyžaře je zde malý lanový vlek. Dvě ze tří sjezdových tratí jsou vybaveny systémem umělého zasněžování. Sjezdovka č. 1 je vybavena umělým osvětlením pro večerní lyžování. Lyžařské středisko Aš nabízí také kurzy lyžování a snowboardingu jak pro děti, tak pro dospělé. Občerstvit se můžete v bufetu, který se nachází přímo v areálu sjezdovek.

Pro milovníky běžeckého lyžování jsou upravovány okružní trasy v délce 3,5km a 7km. Další možností je 1088m dlouhá in-line dráha přilehlého sportovního areálu, která je v zimních měsících upravována pro běžecké lyžování a je osvětlena.

V blízkosti lyžařské areálu je půjčovna sportovního náčiní, kde si lyžaři mohou zapůjčit veškeré potřebné vybavení. U půjčovny je parkoviště s kapacitou cca 100 parkovacích míst.

Infolinka: +420 606 245 556

Odkaz: www.strediskoas.estranky.cz
            www.lesy-as.cz/kat9.html