3°Cicon

icon Infocentrum: 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00

Otevírací doba informačního centra

Pondělí 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Úterý 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Středa 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Pátek 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Sobota Zavřeno Neděle Zavřeno
icon icon icon
cs arrow
  • English
  • Deutsch
icn

Nabídka IC

08.03.2023

img

INFORMACE V INFOCENTRU I NA STRÁNKÁCH

Jste turista nebo Ašák? Potřebujete poradit? V našem infocentru se o vás postará milý personál, který poskytne veškeré možné informace. Nabízíme spoustu letáčků s tipy na výlety, gastronomii, ubytování, mapy a další informace. Kromě návštěvy infocentra si můžete prohlédnout také náš web, který pravidelně aktualizujeme a kde najdete aktuality i tipy na služby.


UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY

Jako v každém turistickém infocentru, i u nás máte možnost zakoupit si upomínkové předměty, které vám budou připomínat naše město. Hledáte turistické vizitky nebo známky do své sbírky? Nebo spíše sháníte pohledy či magnetky? Přijďte se k nám porozhlédnout.


img
img

TISKOVÉ SLUŽBY V INFOCENTRU

Zajímá vás, jaké služby ašského infocentra se kromě turistů mohou týkat i vás? U nás v infocentru je vám k dispozici počítač s internetem na půl hodiny zdarma. Dále vám můžeme nabídnout služby tisku, kopírování a skenování. Vše ve vysoké kvalitě jak černobílé, tak barevné varianty ve formátu A4. Stránky je u nás zároveň možné také zalaminovat.


INFORMACE O KULTURNÍCH AKCÍCH A VSTUPENKY

Chystáte se na akci do LaRitmy? Přijďte si k nám pro vstupenky, které máme vždy v předprodeji. Na jakou akci zajít sledujte ve Stories zde na Facebooku i na Instagramu. Nebo navštivte náš kalendář akcí, kde najdete akce rozdělené do jednotlivých měsíců. Tak vám neunikne ani jedna zábavná záležitost! ​​​​​​https://www.info-as.cz/akce-prehled


img
img

CESTOVÁNÍ PO MĚSTĚ, REGIONU I PO REPUBLICE

Pokud se chystáte na jakoukoli cestu, ať už do práce nebo na výlet, máte u nás možnost zakoupit si jízdenky na DÁLKOVÉ SPOJE autobusů po Česku.K dispozici je rovněž REGIONÁLNÍ JÍZDENKA na vlak, autobus i tramvaje s názvem Egronet. Tu využijete v Karlovarském kraji, v Sasku, Bavorsku a Durynsku.Dále zprostředkováváme výrobu ČIPOVÝCH KARET na autobusy Karlovarského kraje a jejich dobití výhodným způsobem. Tyto karty vám ulehčí a zlevní častou přepravu v městské hromadné dopravě i mezi městy.


POŘÁDÁTE AKCI? DEJTE O NÍ VĚDĚT!

Chystáte akci a chcete, aby se o ní dozvědělo co nejvíce lidí? Předně budeme rádi, pokud nás o akci budete informovat. Vynasnažíme se akci dostat k co nejvíce lidem. Fungujeme rovněž jako sběrové místo pro firmu Rengl, která se po celé republice stará o výlep plakátů. Doneste nám plakáty s objednávkou a my se postaráme o její distribuci jak po Aši, tak po jejím blízkém i vzdáleném okolí.


img

Nejnovější novinky

Všechny novinky