24°Cicon

icon Infocentrum: 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00

Otevírací doba informačního centra

Pondělí 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Úterý 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Středa 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Pátek 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
icon icon icon
cs arrow
  • English
  • Deutsch
icn

Den cyklostezky Ohře - autobusová doprava Zdarma

19.05.2022

Rádi jezdíte na kole a jednou z vašich oblíbených tras je páteřní cyklostezka od Chebu směrem do Karlových Varů a zpět? Tak s námi oslavte Den Cyklostezky Ohře, a to v sobotu 4. června 2022 od 12 do 16 hodin v areálu Meandru Ohře v Karlových Varech.​



Zájemci mohou využít zdarma cyklobusové dopravy. Počet míst je omezen. V případě zájmu si rezervujte místo na telefonním čísle 777 468 233 nebo osobně v Informačním centru Aš. Rovněž tento autobus bude po akci 15:40 odvážet zájemce zpět domů po stejné trase.



Odjezdy:



Hranice – Hotel Praha: 10:00



Aš – Sídliště: 10:20


kniha

Nejnovější novinky

Všechny novinky