4°Cicon

icon Infocentrum: 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00

Otevírací doba informačního centra

Pondělí 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Úterý 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Středa 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Pátek 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
icon icon icon
cs arrow
  • English
  • Deutsch
icn

Vlak Svobody - 70 let

icn 10:00

icn Hlavní nádraží Aš

icn Kulturní

icn KC LaRitma

Dejte o akci vědět přátelům:

Kdy: 11. září 2021 od 10:00 do 16:00



Kde: Hlavní nádraží Aš



Regionální den železnice KK. 


kniha

10. 9. parní lokomotiva Kremák



Zastávka                              Tam



Karlovy Vary                       16:55



Sokolov                                17:23



Kynšperk nad Ohří             17:44



Cheb                                     18:00



 



11. 9. parní lokomotiva Kremák



Tam                                       Zastávka                               Zpět



8:30, 12:30, 15:05            Cheb                                      11:25, 14:45, 17:05



9:05, 13:05, 15:40            Aš                                           10:50, 14:10, 16:30



 



11. 9. motorový vůz Hurvínek



Tam                                       Zastávka                               Zpět



10:25, 12:25, 14:25                      Aš                                           11:30, 13:30, 15:30



10:32, 12:32, 14:32                      Aš město                              11:25, 13:25, 15:25



10:55, 12:55, 14:55                      Hranice                                 11:00, 13:00, 15:00



 



Jízdné pouze jednosměrné



Karlovy Vary – Cheb           50Kč



Cheb – Aš                             50Kč



Aš – Hranice                         30Kč



Děti do 15 let a ZTP 20Kč/ jedna jízda



Prodej jízdenek pouze ve vlaku.



Přeprava kol a kočárků není zajištěna.


kniha

Nejbližší akce

Kalendář akcí