13°Cicon

icon Infocentrum: Zavřeno

Otevírací doba informačního centra

Pondělí 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Úterý  - 
Středa 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Čtvrtek  - 
Pátek  - 
icon icon icon
cs arrow
  • English
  • Deutsch
icn

ODBORNÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

icn 14:00 - 17:00

icn Online

icn Workshop/ kurz

icn Místa zblízka

Dejte o akci vědět přátelům:

ODBORNÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

Projekt Místa zblízka pro vás uspořádal KULATÉ STOLY na téma „ODBORNÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ“. Toto on-line setkání proběhne 13. 5. 2021 od 14:00 do 17:00 a účast je zdarma.

Jak získat dotace z evropských i národních fondů na:

       -  Odborné vzdělávání zaměstnanců

Kulatý stůl je určen pro zaměstnavatele (obchodní korporace, OSVČ se zaměstnanci…), OSVČ jakožto fyzické osoby bez zaměstnanců i nestátní neziskové organizace. Podmínkou je pouze abyste žili, pracovali nebo jinak působili na Ašsku/Chebsku, Sokolovsku, Podbořansku a Lounsku.

Stačí se přihlásit emailem  katerina.tyrpeklova@mpsv.cz

Popis programu kulatého stolu:

Potřebujete nakopnout svůj byznys – ať už díky specifickým dovednostem pro management, nebo díky hardskills pro techniky? Hledáte neinvestiční dotaci, kterou byste mohli použít na mzdu Vašeho interního lektora, či fakturaci vzdělávací agentury? Mohu se za peníze Evropské unie vzdělávat jen prezenčně, nebo i online? Omezí mě nějak, že na daného zaměstnance již čerpám finance z programu Antivirus? Na tyto otázky si odpovíme během kurzu, kde Vám představíme možnosti financování odborného vzdělávání zaměstnanců.

V úvodní části kurzu získáte přehled o dotačním titulu – co obnáší příprava projektové žádosti, kdo může žádat o dotaci a na koho či na co, jaké přílohy je nutné v předstihu připravit, jaké výdaje lze považovat za uznatelné a jaké ne. Ozřejmíme si i pojem „de minimis“ a nezapomene vás upozornit i na úskalí čerpání souběžných dotací.

Jakou formu podpory nabízejí, jakou část musí zafinancovat sám žadatel, kdo může žádat o dotaci, jaké.

Následující část kurzu věnujeme příkladům dobré praxe, společně se podíváme na vaše projektové záměry a najdeme jim správný směr.


kniha

Nejbližší akce

Kalendář akcí