13°Cicon

icon Infocentrum: Zavřeno

Otevírací doba informačního centra

Pondělí 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Úterý  - 
Středa 9:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Čtvrtek  - 
Pátek  - 
icon icon icon
cs arrow
  • English
  • Deutsch
icn

INVESTICE DO VZDĚLÁNÍ

icn 14:00 - 17:00

icn Online

icn Workshop/ kurz

icn Místa zblízka

Dejte o akci vědět přátelům:

INVESTICE DO VZDĚLÁNÍ

Projekt Místa zblízka pro vás uspořádal KULATÉ STOLY na téma "INVESTICE DO VZDĚLÁNÍ". Toto on-line setkání proběhne 12. 5. 2021 od 14:00 do 17:00 a účast je zdarma.Jak získat dotace z evropských i národních fondů na:
  • Rekonstrukci či rozšíření mateřské školy

  • Úprava zázemí a venkovních prostor mateřské školy

  • Rekonstrukce základní školy či družiny

  • Vybudování a vybavení odborných učeben základníškoly (přírodní vědy, polytechnické vzdělávání, jazyky, práce s digitálními technologiemi)
  • Budování vnitřní konektivity škol

  • Veřejně přístupné prostory pro sportovní aktivity, knihovny, společenské místnosti, které po vyučování budou sloužit jako centrum vzdělanosti a komunitních aktivitKulatý stůl je určen pro management mateřských, základních i středních škol a pedagogické pracovníky. Na své si přijdou i zřizovatelé těchto organizací – ať už obce, či právnické osoby. Podmínkou je pouze abyste žili, pracovali nebo jinak působili na Ašsku/Chebsku, Sokolovsku, Podbořansku a Lounsku.Stačí se přihlásit emailem katerina.tyrpeklova@mpsv.cz Popis programu kulatého stolu:Vnímáte potřebu investovat do kvalitního zázemí pro vzdělávání ať už v mateřských, základních či středních školách? Hledáte vhodnou dotaci na navýšení kapacity školy? Potřebujete rekonstruovat prostory družiny či školního klubu a dát jim nový dech? Trápí vás, že vaši žáci v hodinách chemie, fyziky či biologie pracují už se zastaralými pomůckami? Chcete dopřát odborné vzdělání pedagogům – ať už v oblasti distanční výuky, efektivní práce s počítačem či v oblasti používání běžně dostupných aplikací ve výuce? Přijďte se zapojit do setkání, které pořádá projekt Místa zblízka.V úvodní části kurzu získáte přehled o dotačních titulech – co obnáší příprava projektové žádosti, kde se musí váš projekt před podáním žádosti registrovat, jaké přílohy je nutné v předstihu připravit, jaké výdaje lze považovat za uznatelné a jaké ne. Rovněž se podíváme na to, jaké kombinace dotačních titulů lze použít, pokud potřebujete školu rekonstruovat od podlahy až ke stropu.Následující část kurzu věnujeme příkladům dobré praxe, společně se podíváme na vaše projektové.


kniha

Nejbližší akce

Kalendář akcí